POWER dzień 6

POWER dzień 6
POWER dzień 6
Ostatni dzień naszej mobilności rozpoczęliśmy od wizyty w domu Spokojnej Starości w którym najstarsza pani miała 102 lata. Uczniowie polscy i węgierscy przekazali osobom starszym ręcznie wykonane kartki życzliwości a następnie odśpiewaliśmy dwie piosenki w języku polskim i węgierskim. Później kontynuowaliśmy w szkole gry i zabawy w tym grę przygotowaną przez Panią Monikę Ożóg sprawdzająca wiedzę o historii Polski i Węgier. Kolejnym punktem było malowanie plakatów koordynowane przez Panią Agnieszkę Chowaniec. Całość zajęć zakończyliśmy grą sportowo-terenową wykorzystując zestaw Sportident. Drugą część dnia zaczęliśmy od podpisania certyfikatów w obecności przedstawicieli dyrekcji i koordynatorów projektu Zespołu Szkół w Pecel i Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie. Następnie zaprosiliśmy naszych nowych znajomych na wieczór Polski w Klub Sirály. Wspólny grill, rozgrywki sportowe i zabawy zakończyły nasz tygodniowy pobyt w którym wzięło udział 5 nauczycieli, 10 uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie i 10 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie. Jutro cały dzień zarezerwowaliśmy na powrót do Nowej Sarzyny.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci