Rozkład autobusów w roku szkolnym 2020/2021

 

Miejscowość

Przyjazd

Powrót

Kopki

7.05

 Z przystanku

”Romero”

13.03

14.08

15.03  

15.53 

 

Tarnogóra

6.15; 7.10; 8.05

Sarzyna Poręba

6.18; 7.13; 8.08
Sarzyna Księża Wieś

6.20; 7.15; 8.10

Sarzyna Szkoła

6.21; 7,16; 8.11
Sarzyna Centrum

6.22; 7.17; 8.12

Sarzyna Cmentarz

6.24; 7.19; 8.14

Ruda Łańcucka, Łukowa

7.40

Przed 14.40

Lub po 14.40

Jelna (Judaszówka) 7.20

13.45; 14.40

Leżajsk (koło Policji)

7.35

Z przystanku

”Romero”

13.03

14.08

15.03  

15.53 

15.30- wtorek, środa

„szkoła”

 

Leżajsk(przed obwodnicą)

7.38

Jelna (szkoła)

7.42

14.37 – dowóz na  przystanek

„szkoła Jelna”

 

Z przystanku

”Romero”

   12.48

    13.53

   14.43

   15.00 –

dowóz na  przystanek „przejście kolejowe”

 

 

Miejscowość

Przyjazd Powrót

Brzóza Królewska „Remiza”

7.00

 

14.40

każdego dnia

 

15:35

 poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

 

Brzóza Królewska

„Koniec”

7.02

Wola Zarczycka

„Flisy”

7.04

Wola Zarczycka „Budy”

7.06
Kółko Rolnicze

7.08

Wola Zarczycka „Centrum”

7.10

Wola Zarczycka „Parszywka”

7.12

Wólka Łętowska „Remiza”

7.16

Wólka Łętowska

„Sklep”

7.18

Wólka Łętowska  „Szkoła”

7.20

Łętownia „Hydrofornia”

7.22

Łętownia „Centrum”

7.24

Zaborczyny

7.29

Łętownia ”Szkoła”

7.32

 

Podbór II

7.34

Majdan Łętowski  „Szkoła”

7.36

Majdan Łętowski

„Kościół”

7.38