Nasze zalety

Profile nauczania w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie

Mamy wiele zalet, a te najważniejsze wypisaliśmy poniżej. Zapraszamy do lektury!

Nasze zalety

Szkoła bezpieczna z optymalną liczebnością klas do 25 osób

Liceum w Nowej Sarzynie oferuje swoim uczniom bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki. Klasy są ograniczone do 25 osób, co pozwala na indywidualne podejście do uczniów oraz skuteczniejsze rozwiązywanie problemów.

Dogodne dojazdy

Liceum w Nowej Sarzynie znajduje się w dogodnej lokalizacji dla uczniów z różnych części miasta, co umożliwia łatwy dojazd i oszczędność czasu.

Atrakcyjne stypendia (socjalne, naukowe, artystyczne)

Liceum w Nowej Sarzynie oferuje swoim uczniom szereg atrakcyjnych stypendiów, które motywują do rozwijania swoich zdolności oraz dają możliwość finansowego wsparcia dla tych, którzy tego potrzebują.

Bezpłatne podręczniki

Liceum w Nowej Sarzynie zapewnia swoim uczniom bezpłatne podręczniki, co pozwala na oszczędności dla rodziców oraz umożliwia uczniom skupienie się na nauce bez dodatkowych trosk.

Koła naukowe i zajęcia pozalekcyjne

Liceum w Nowej Sarzynie oferuje swoim uczniom szeroki wybór koł naukowych i zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają na rozwijanie swoich zainteresowań oraz zdobycie dodatkowej wiedzy.

Obozy edukacyjne i wyjazdy turystyczno-sportowe

Liceum w Nowej Sarzynie organizuje różnego rodzaju obozy edukacyjne oraz wyjazdy turystyczno-sportowe, które pozwalają na rozwijanie swoich zainteresowań oraz zdobycie nowych doświadczeń.

Dla każdego ucznia darmowy Microsoft Office 365

Liceum w Nowej Sarzynie oferuje swoim uczniom darmowy dostęp do pakietu Microsoft Office 365, co pozwala im na efektywniejszą pracę przy projektach i zadaniach domowych oraz przygotowanie się do studiów.