Finał VI Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

‼️Bartosz Szwed, Uczeń kl. 3 naszego Liceum, w dniu 21 maja br. zajął II miejsce w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych zorganizowanym przez Koło Naukowe Prawa Kanonicznego Regula Iuris działające w Instytucie Prawa Kanonicznego na Wydziale Prawa Kanoniczego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tym samym otrzymał od Dziekana Wydziału Prawa UKSW „indeks” na studia, co jest równoznaczne z przyjęciem na studia uniwersyteckie bez zbędnych już formalności i egzaminów. GRATULUJEMY sukcesu naszemu Laureatowi!
👉Na finał do Warszawy zakwalifikowała się także Magdalena Ćwikła z kl. 3 LO. Doceniamy i podziwiamy wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu. I dziękujemy.
👉Na etap finałowy zakwalifikowało się 150 uczniów z całej Polski spośród ponad 1000 uczestników. Nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w tym wydarzeniu. Cieszymy się, że już od początku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
/k. P.Szymański/