Zajęcia z Rzecznikiem Finansowym

Zajęcia z Rzecznikiem Finansowym
Zajęcia z Rzecznikiem Finansowym

Dla uczniów naszego liceum zorganizowano warsztaty, które odbyły się w I LO w Nowej Sarzynie. Eksperci poruszyli tematy z zakresu systemu pomocy i wsparcia organizowanego przez Rzecznika Finansowego dla klientów będących w sporze z podmiotami rynku finansowego. Uczestnicy spotkań zapoznali się z działalnością Rzecznika Finansowego oraz zdobyli wiedzę na temat wsparcia, jakie mogą uzyskać od Rzecznika, zarówno w obszarze interwencyjnym, jak i poprzez polubowne rozwiązywanie sporów. Uczniowie mieli okazję do sprawdzenia swojej wiedzy poprzez udział w quizie oraz warsztatach z pisania reklamacji. Zdobyli wiedzę o niebezpieczeństwach, jakie mogą napotkać dokonując transakcji płatniczych, a także o sposobach unikania zagrożeń. Cykl spotkań został zorganizowany w ramach działań edukacyjnych prowadzonych przez Rzecznika Finansowego.

Grzegorz Wasiuta

link do galerii: ==> galeria

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci