Za nami drugi, intensywny dzień projektu Colourful numbers Erasmus+

Za nami drugi, intensywny dzień projektu Colourful numbers Erasmus+
Za nami drugi, intensywny dzień projektu Colourful numbers Erasmus+

Za nami drugi, intensywny dzień projektu Colourful numbers Erasmus+. Zaczęliśmy śniadaniem o 8.00 na dziesiątym piętrze hotelu Excelsior z widokiem na stare Miasto Lanciano. Już o 8.00 odbyła się prezentacja i zwiedzanie szkoły. Następnie dwa panele zajęć matematycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przygotowana przez naszych uczniów gra „Matmopoly”. Następnie przeszliśmy do innej szkoły, gdzie Włosi przygotowali dla nas ucztę na stołówce szkolnej. Po południu uczniowie z Włoch oprowadzili nas po zabytkach starego miasta. Odwiedziliśmy m.in. katedrę w Lanciano z pierwszym eucharystycznym cudem we Włoszech. Jutro udamy się na zajęcia terenowe nad Adriatyk.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci