Spotkanie z Panem Sławomirem Babiarzem – pracownikiem CIECH Sarzyna

Spotkanie z Panem Sławomirem Babiarzem – pracownikiem CIECH Sarzyna
Spotkanie z Panem Sławomirem Babiarzem – pracownikiem CIECH Sarzyna

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie z pracownikiem CIECH Sarzyna w ramach umowy o współpracy między Zakładami Chemicznymi, Politechniką Rzeszowską i naszym Liceum. Pan Sławomir Babiarz przybliżył historię zakładów oraz omówił procesy chemiczne i produkty. W spotkaniu wzięło udział 56 uczniów, którzy wybrali chemię na poziomie rozszerzonym w naszym LO.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci