Spotkanie i trening z Szymonem Bajorem

Mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszej szkole Szymona Bojora, znanego zawodnika, aktualnie drugiego w rankingu KSW, byłego mistrza PLMMA w wadze ciężkiej oraz ćwierćfinalistę turnieju Rizin Fighting World Grand Prix!
Spotkanie miało formę wywiadu, który przeprowadził nasz uczeń z klasy 3LOB, Maciej Piątek. Ponadto, ponad osiemdziesięciu uczniów miało okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych.  To był naprawdę wyjątkowy dzień, podczas którego dzięki Panu Szymonowi mogliśmy poznać, ile pracy i wyrzeczeń trzeba włożyć, aby osiągnąć tak wielki sukces. Dowiedzieliśmy się również, jak ważne jest nie ulegać presji. To była piękna lekcja siły, wytrwałości i pokory w dążeniu do realizacji własnych marzeń.
Szymon Bajor DZIĘKUJEMY!
/N.Słomiany/