Nowy rok szkolny czas zacząć!

Nowy rok szkolny czas zacząć!
Nowy rok szkolny czas zacząć!

I znów w murach I LO w Nowej Sarzynie zabrzmiał pierwszy dzwonek oznaczający powrót do uczniowskich obowiązków po wakacyjnej przerwie. Jeszcze nigdy szkolnej społeczności tak bardzo nie zdominowali pierwszoklasiści zgromadzeni tłumnie w auli naszej szkoły. Uczniowie klas drugich i trzecich spotkali się na pierwszych godzinach z wychowawcą w salach lekcyjnych Dużo zmian nastąpiło także w gronie pedagogicznym. Z radością powitaliśmy nowe twarze. Po oficjalnej części uroczystości uczniowie klas pierwszych spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci