„Moje miejsce na Ziemi”

„Moje miejsce na Ziemi”
„Moje miejsce na Ziemi”

Miesiąc temu Prezes Stowarzyszenia PRYMUS oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie wzięli udział w uroczystej gali pierwszej edycji programu „Moje miejsce na Ziemi” organizowanej w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Ponad 150 organizacji odebrało pamiątkowe dyplomy z rąk Prezesa Zarządu PKN ORLEN Daniela Obajtka. Nasz szkoła znalazła się w gronie finalistów, którzy otrzymali grant w wysokości 10 tys. złotych na projekt „Mamy dowody w sprawie wody”. Już wkrótce dla wszystkich chętnych uczniów z terenu naszej gminy odbędą się warsztaty na zestawach chemicznych z Centrum Nauki Kopernik.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci