Loncert Dobromira Makowskiego – RAP PEDAGOGIA

19 listopada w naszej szkole odbył się koncert Dobromira Makowskiego – RAP PEDAGOGIA. Jest to projekt oparty na muzyce Hip Hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Autor projektu „RapPedagogia” jest założycielem fundacji „Młodzi dla Młodych” która swoją siedzibę ma w Pabianicach. Jest także pedagogiem oraz animatorem projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami będąc wychowankiem Domu Dziecka. Jako młody człowiek przedawkował narkotyki i omal nie umarł. Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkół, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych mówiąc do młodzieży iż można żyć inaczej. Koncert został dofinansowany ze środków komisji antyalkoholowej UMiG w Nowej Sarzynie.