Integracja klas pierwszych

Integracja klas pierwszych
Integracja klas pierwszych

W miniony czwartek przystąpiliśmy do tradycyjnej już imprezy integracyjnej, podczas której uczniowie klas pierwszych przechodzili adaptację, rywalizując na obiektach Twierdzy Przemyśl. Rozpoczęliśmy od nietypowego zwiedzania Rynku, rozwiązując zadania gry terenowej. Uczniowie mieli do rozwikłania 20 zadań zaznaczonych na mapie między Rynkiem a ul. Jagiellońską. Później udaliśmy się na Kopiec Tatarski (352m n.p.m.) i XVI Fort Zniesienie, gdzie zostały przeprowadzone konkurencje sprawnościowe. Uczniowie trzech pierwszych klas prowadzili bardzo zaciętą rywalizację. Na zakończenie udaliśmy się do amfiteatru, gdzie rywalizowaliśmy w konkurencji Kalambury. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie wyjazdu adaptacyjnego i przeprowadzenie konkurencji dla klas 1A, 1B i 1C. zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci