Goście z Ekspertów z Team Europe

Goście z Ekspertów z Team Europe
Goście z Ekspertów z Team Europe
👍Dnia 03.11.2020r. w ramach akcji Europejskiego Uniwersytetu Latającego realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w naszej szkole mieliśmy gościć Ekspertów z Team Europe, których zadaniem jest merytoryczna prezentacja konkretnego, wybranego przez szkołę tematu związanego z Unią Europejską, a także Animatora, który opowie o wpływie Unii na jego codzienne wybory, prywatne i zawodowe oraz poprowadzi w sposób interaktywny część spotkania.
🧐W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju spotkanie odbędzie się w innym terminie stacjonarnie lub online. 🍀Zostaną przeprowadzone praktyczne lekcje dla uczniów klas licealnych. Celem projektu jest zainteresowanie młodzieży tematyką unijną oraz zwiększanie wiedzy uczniów na tematy związane z praktycznym wymiarem członkostwa Polski w UE. Poprzez praktyczne lekcje europejskie nasi uczniowie będą mieli możliwość poznania, że Unia Europejska dotyczy bezpośrednio wielu obszarów ich codziennego życia a oni sami mogą mieć wpływ na decyzje podejmowane przez instytucje unijne.
🤓🤓 W ramach projektu nasi uczniowie przygotowali plakaty oraz prezentację dotyczące tematów, które zostaną omówione podczas spotkania. Prace te zostały docenione przez głównego koordynatora z ramienia CEO oraz EUL i niebawem pojawią się na stronie internetowej oraz na Facebook CEO oraz EUL. Szkolnym koordynatorem projektu jest Pan Grzegorz Wasiuta.
Grzegorz Wasiuta

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci