Gala Finałowa „Talenty Jutra”

Gala Finałowa „Talenty Jutra”
Gala Finałowa „Talenty Jutra”
Wczoraj uczniowie: Dawid Dołega, Szymon Stachnio, Karol Rudziński, Damian Janik wraz z Dyrektorem Andrzejem Kusiakiem oraz uczniami i nauczycielami najlepszych szkół średnich Podkarpacia uczestniczyli w uroczystej Gali Finałowej „Talenty Jutra”, organizowanej przez Fundacja Empiria i Wiedza.
„Talenty Jutra” to program grantowy Fundacji Empiria i Wiedza dla młodych badaczy, wynalazców i naukowców. Celem programu jest wsparcie młodych ludzi mających szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauk ścisłych i medycynie
Gala odbyła się w Planetarium Śląskiego Parku Nauki. https://empiriaiwiedza.pl
Cieszymy się, że mogliśmy wysłuchać ciekawych wykładów, doświadczyć nauki w Planetarium oraz poznać uczniów i nauczycieli z innych województw. Dziekujemy Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie za zaproszenie i za wspólny wyjazd z doradcami metodycznymi na to wydarzenie.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci