Erasmus dzień 5

Erasmus dzień 5
Erasmus dzień 5

Dzisiaj zaczęliśmy od obejrzenia przygotowanych wcześniej prac plastycznych, z których nasi partnerzy zrobili wystawę w szkole. Następnie przerwa na lunch i kolejny panel z wystąpieniami i prezentacjami matematycznymi. Druga połowa dnia to dalsze zwiedzanie Lanciano i koncert świąteczny orkiestry szkolnej. Na zakończenie odbyło się wręczenie certyfikatów i uroczysta kolacja. Warto wymienić, że zadania rozwiązywali uczniowie w składzie: Julia Bałut, Weronika Zaguła, Katarzyna Koczot, Karolina Koczot i Wiktor Grzywna. Przygotowane gry i treści matematyczne były autorstwem Pani Anny Wasiuty – nauczycielki matematyki. Treści przyrodnicze przygotował Andrzej Kusiak – nauczyciel geografii. Wszystkie tłumaczenia i zakres językowy filologii angielskiej i romańskiej to dzieło Pani Agnieszki Chowaniec.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci