Dzień 3 Erasmus+

Dzień 3 Erasmus+
Dzień 3 Erasmus+

Dzień 3 Erasmus+ to wspólna wycieczka uczniów z Polski, Turcji, Czech, Rumuni i Włoch po Costa del Trabocchi. Pierwszym punktem na naszych zajęciach terenowych była niewielkia miejscowość Fossacesia, w której stoi przepiękny romański kościół San Giovanni in Venere. Następnie udaliśmy się do muzeum Trabocchi gdzie mieliśmy m.in. okazję zwiedzić drewnianą budowlę na Morzu Adriatyckim. Druga połowa dnia po smacznym lunchu na plaży to już zwiedzanie Ortony. Odwiedziliśmy Bazylikę św. Tomasza Apostoła, Zamek Aragoński i cmentarz wojsk alianckich w największej bitwie II wojny światowej w regionie Abruzji.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci