Złożenie wieńca przed pomnikiem Powstańców Styczniowych w Kobylich Górach koło Tarnogóry

Złożenie wieńca przed pomnikiem Powstańców Styczniowych w Kobylich Górach koło Tarnogóry
Złożenie wieńca przed pomnikiem Powstańców Styczniowych w Kobylich Górach koło Tarnogóry

22 stycznia przedstawiciele młodzieży z I LO w Nowej Sarzynie, Stowarzyszenia Przyjaciół Tarnogóry, leśników i mieszkańców Tarnogóry wzięli udział wraz z posłem na Sejm RP Jerzym Paulem w uroczystym w składaniu wieńca przed pomnikiem Powstańców Styczniowych w Kobylich Górach koło Tarnogóry . Wydarzenie to w skromny sposób przypomina o bohaterach styczniowej insurekcji 1863 roku. Warto pamiętać o miejscach historycznych na terenie naszej gminy.

fot. Janusz Motyka

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci