Wyniki Konkursu Ortograficznego o „Pióro Dyrektora” I LO w Nowej Sarzynie

Wyniki Konkursu Ortograficznego o „Pióro Dyrektora” I LO w Nowej Sarzynie
Wyniki Konkursu Ortograficznego o „Pióro Dyrektora” I LO w Nowej Sarzynie
Z dużym poślizgiem niestety – i tutaj w imieniu organizatorów bijemy się mocno i szczerze w piersi – odbyło się małe kameralne spotkanie w związku z rozstrzygnięciem, mającego już małą tradycję, Konkursu Ortograficznego o „Pióro Dyrektora” Pierwszego Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie. Na swoje usprawiedliwienie możemy jedynie dodać, że poślizg ów wyniknął z przyczyn nie do końca od nas zależnych (paczka z zamówionymi nagrodami z nieznanych nam powodów dotarła do nas z ponad dwutygodniowym opóźnieniem). Mamy jednakże nadzieję, że wyjątkowa atrakcyjność wyżej wzmiankowanych nagród (wysmukłe niczym artyleryjskie pociski długopisy marki Parker) choć w części wynagrodziła organizacyjne niedostatki. Przechodząc zaś do istoty rzeczy, po raz kolejny zwyciężczyniami ortograficznego konkursu okazały się dziewczyny, co wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę coroczne statystyki czytelnictwa w Polsce. Gwoli ścisłości – pierwsze miejsce zajęła Julia Dużak z klasy 4LOA, drugie miejsce Magdalena Szczęsny z 3LOB, trzecie zaś Zuzanna Brzyska z 1LOA. Serdeczne gratulacje!!! Oby „Pióra”, które dostałyście dodały Wam skrzydeł.
/Tomasz Pytko/

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci