Relacja z SIGG

Relacja z SIGG
Relacja z SIGG

Rynek kapitałowy, giełda, akcje, inwestycje, zyski i straty – to wszystko poznali uczniowie w specjalnym projekcie Giełdy Papierów Wartościowych. Emocje, nerwy i stres jak u prawdziwych brokerów. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do II etapu XX edycji SIGG rywalizując z ponad 15 tyś zespołów. Pod opieką pana Grzegorza Wasiuty, który również włączył się do rywalizacji w gronie nauczycieli. Szkolna Internetowa Gra Giełdowa to największy projekt edukacyjny uczący w sposób praktyczny inwestowania na giełdzie.

Grzegorz Wasiuta

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci