POWER dzień 4

POWER dzień 4
POWER dzień 4
Dzisiaj wspólnie z młodzieżą węgierską zwiedzaliśmy Budapeszt w trzech językach. Poznaliśmy zalety komunikacji miejskiej w tym pięknym mieście. Odwiedziliśmy ważne miejsca historyczne oraz najważniejsze zabytki Pesztu. Po południu obejrzeliśmy miasto z poziomu Dunaju podczas specjalnego 12 kilometrowego rejsu, spacer po Wzgórzu Gelerta i modlitwę w klasztorze Paulinów. Dodatkowo tego dnia zwiedziliśmy Halę Targową, wnętrze hotelu Paris czy kawiarnię New York z bogatym wnętrzem klasycystycznym.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci