POWER dzień 3

POWER dzień 3
POWER dzień 3
Dzisiaj z samego rana po pysznym śniadaniu udaliśmy się do szkoły w Pecel na wspólne zajęcia z młodzieżą węgierską. Na wstępie nasza pedagog podczas wyjazdu, Magdalena Kusy, przeprowadziła szereg zajęć integrujących zespół. Następnie uczniowie w czteroosobowych, mieszanych grupach pod opieką nauczycieli wykonali kartki życzliwości, które zaniesiemy do Domu Spokojnej Starości w Pecel. Na zakończenie trener robotyki Tomasz Bigas przeprowadził dla wszystkich zajęcia w technologii STEAM z wykorzystaniem zestawów LEGO Spike Education. Całość podsumowaliśmy wspólnym wyścigiem robotów i obiadem. Jutro czekają nas zajęcia terenowe w stolicy Węgier.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci