Pomoc przy organizacji Biegów Przełajowych w Brzózie Królewskiej – Zimowa Poniewierka

Pomoc przy organizacji Biegów Przełajowych w Brzózie Królewskiej – Zimowa Poniewierka
Pomoc przy organizacji Biegów Przełajowych w Brzózie Królewskiej – Zimowa Poniewierka

Wczoraj nasi uczniowie I LO w Nowej Sarzynie pracowali jako wolontariusze przy organizacji Biegów Przełajowych w Brzózie Królewskiej – Zimowa Poniewierka. Poza wydawaniem pakietów, obsługą depozytu i organizacją rajdu na orientację, dopingowaliśmy wszystkich startujących. Miłym zaskoczeniem dla nas był start naszych nauczycieli w biegu (Pani Iwona i Pan Piotr). Gratulujemy im wyniku. W wolnym czasie odwiedziliśmy namiot Grupa Pomocy Humanitarnej PCK Rzeszów, zabezpieczającej bieg. Dziękujemy im za szybki kurs pierwszej pomocy, zaś organizatorom za zaproszenie do pomocy przy organizacji biegu.

#zimowaponiewierka #biegambolubie #jedynatakaszkola #wolontariat

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci