Pięćdziesięciu uzdolnionych studentów z Podkarpacia odebrało stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego

Pięćdziesięciu uzdolnionych studentów z Podkarpacia odebrało stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego
Pięćdziesięciu uzdolnionych studentów z Podkarpacia odebrało stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego

Pięćdziesięciu uzdolnionych studentów z Podkarpacia odebrało stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej. W ramach VII edycji programu realizowanego przez Samorząd Województwa Podkarpackiego najzdolniejsi studenci otrzymali łącznie 125 tys. złotych. Do elitarnego grona utalentowanych stypendystów należy nasz absolwent Marcin Kondeusz

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci