Hulajnoga dla najlepszego maturzysty!

Hulajnoga dla najlepszego maturzysty!
Hulajnoga dla najlepszego maturzysty!

Z okazji 10-lecia istnienia firmy LS-Service Pan Tomasz Bąk zasponsorował hulajnogę elektryczną dla ucznia, który osiągnie najlepszy wynik maturalny. Nagroda o wartości 2000 złotych trafi do osoby, której suma wyników 3 egzaminów podstawowych i 1 egzaminu na poziomie rozszerzonym będzie najwyższa. Regulamin plebiscytu jest dostępny w sekretariacie. Dziękujemy Panu Tomaszowi i jego firmie za dostrzeżenie i wspieranie potencjału naszych uczniów. Liczymy, że ta nagroda zmotywuje młodzież do wysiłku.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci