Zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie został laureatem konkursu w projekcie Fundacji BOŚ realizowanym pod nazwą „Postaw na Słońce”.

Zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie został laureatem konkursu w projekcie Fundacji BOŚ realizowanym pod nazwą „Postaw na Słońce”.
Zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie został laureatem konkursu w projekcie Fundacji BOŚ realizowanym pod nazwą „Postaw na Słońce”.

Zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie został laureatem konkursu w projekcie Fundacji BOŚ realizowanym pod nazwą „Postaw na Słońce”. Celem projektu była promocja Odnawialnych Źródeł Energii. W pierwszym etapie młodzież naszej szkoły zdobywała wiedzę o mikroinstalacjach OZE i przygotowała projekty takich instalacji dla domów jednorodzinnych. W drugim etapie, uczniowie przekazywali zdobytą wiedzę oraz prezentowali swoje projekty na forum szkoły, a następnie podczas zorganizowanej przez nich samych konferencji lokalnej, skierowanej do osób dorosłych. Finaliści zostali zaproszeni do Ministerstwa Środowiska w Warszawie. Podczas uroczystej gali podsumowującej projekt uczniowie odebrali dyplomy i nagrody z rąk Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska – Pana Sławomira Mazurka oraz przedstawicieli Banku Ochrony Środowiska. Podczas wyjazdu do Warszawy młodzież zwiedziła również Sejm Rzeczpospolitej Polskiej oraz była z wizytą w Centrum Nauki Kopernik. Serdecznie gratulujemy!
/D. Osipa/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci