Zabawa kropkami – Międzynarodowy Dzień Kropki

21. września był w naszej szkole prawdziwym świętem kreatywności. ‼Uczniowie wszystkich klas spotkali się w auli naszego liceum, by wziąć udział w Międzynarodowym Dniu Kropki.
🤓Młodzi mieli okazję zaprezentować talenty, pokazać swoje mocne strony i wspólnie się pobawić. Każda klasa stworzyła swój wyjątkowy i niepowtarzalny herb – oczywiście z kropek, oraz wiersz lub piosenkę przedstawiającą ich klasę. W utworach również został zawarty motyw kropki. Nie zabrakło zadania specjalnego od Samorządu Szkolnego: nieoczywistych zagadek poukrywanych w auli szkoły.
🤓Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również konkurencja indywidualna: zdjęcie kropki – im bardziej nietypowej, tym lepiej.
Samorząd Uczniowski wraz z niezawodnym w roli Dja Piotrkiem Gorzkim urządzili spontaniczną dyskotekę, która była zwieńczeniem naszej wspólnej zabawy.
Sylwia Łyko
Ilona Rytwińska-Berc