XXI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

📯Uczniowie naszego LO – Magdalena Piechowska i Magdalena Szczęsny – na podium w powiatowym XXI Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. Franciszka Leji!!!
📣Dużym sukcesem naszych uczniów zakończył się etap powiatowy XXI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji, który odbył się 5. marca br. w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.
👩‍🏫 I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie reprezentowane było przez 4 osoby z klas 1 liceum, uczniów p. Danuty Bigas.
‼️Miło nam poinformować, że w gronie najlepszych matematyków z klas pierwszych wszystkich szkół średnich z powiatu leżajskiego nasi uczniowie zajęli II miejsce (Magdalena Piechowska z klasy 1 LOA) i III miejsce (Magdalena Szczęsny z klasy 1 LOB). Gratulujemy!
/D.Bigas/