Wystawa mobilna „Ku przebudowie gospodarczej…”

Wystawa mobilna „Ku przebudowie gospodarczej…”
Wystawa mobilna „Ku przebudowie gospodarczej…”

Wszystkich mieszkańców zapraszamy na wystawę mobilną „Ku przebudowie gospodarczej…”, udostępnioną nam przez Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli. Została ona przygotowana z okazji 85. rocznicy zatwierdzenia przez Sejm planu budowy COP. Składa się z dwudziestu plansz, na których zaprezentowano najważniejsze zagadnienia związane z dziejami i dziedzictwem COP-u. Na ekspozycję składają się archiwalne fotografie, na których uwieczniono budowniczych i organizatorów COP-u, kluczowe inwestycje gospodarcze, prace urbanizacyjne oraz szereg zagadnień związanych z produkcją COP-owskich fabryk i zakładów.
Za udostępnienie nam terenu na wyeksponowanie Wystawy dziękujemy dyrekcji I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie.
Wystawa gości w naszym mieście w ramach zadania „Zaczęło się od COP-u…” dofinansowanego przez Muzeum Historii Polski z programu Patriotyzm Jutra .

info+foto: Biblioteka Publiczna w Nowej Sarzynie

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci