Wycieczka po Roztoczu Środkowym

Wycieczka po Roztoczu Środkowym
Wycieczka po Roztoczu Środkowym

Na początku tygodnia nasze LO wybrało się na dwudniową wycieczkę po Roztoczu Środkowym. Przeszliśmy szlak na Bukową Górę w Roztoczański Park Narodowy. Zobaczyliśmy Stawy Echo (z hodowlą konika biłgorajskiego). Odwiedziliśmy rezerwaty: „Czartowe Pole” i „Nad Tanwią”. Zwiedzaliśmy Józefów, Zwierzyniec, Susiec i Bełżec. na koniec udaliśmy się z wizytą do Obozu Zagłady, gdzie przez 4 godziny mieliśmy lekcję historii, wobec której nie można pozostać obojętnym. Podczas wycieczki opiekowali się nami: wychowawczyni II LO Dorota Osipa, przedstawiciel rodziców Piotr Kondeusz oraz dyrektor i wychowawca I LO Andrzej Kusiak. Dziękujemy Ośrodkowi Wypoczynkowemu Roztoczanka Susiec za ciepłe przyjęcie i PKS Leżajsk za komfortową i bezpieczną podróż autokarem.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci