Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Warszawy

W dniu 8 maja 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wyjazd ten był nagrodą dla finalistów Powiatowego Konkursu Wiedzy o Parlamencie Rzeczypospolitej Polskiej zorganizowanego przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, pana Jerzego Paula. Uczestnicy wycieczki mieli okazję odwiedzić m.in. Pałac Prezydencki, Senat oraz Sejm, gdzie mogli zobaczyć na żywo jak wygląda praca i funkcjonowanie parlamentu oraz zjeść obiad w sejmowej restauracji. Końcowym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Fryderyka Chopina.
Fot. Jan Zybura

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci