Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Poznaj Polskę”

Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Poznaj Polskę”
Wycieczka do Warszawy w ramach projektu „Poznaj Polskę”

Pierwszy dzień wycieczki do Warszawy w ramach projektu „Poznaj Polskę”. Odwiedziliśmy dzisiaj Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Narodowe oraz Centrum Nauki Kopernik. Nie zabrakło też czasu na spacer po Nowym Świecie i innych częściach Starego Miasta. Na koniec udaliśmy się na nocleg do Zielonki.

Warszawa – „Poznaj Polskę” – dzień drugi, to lekcja historii pokazana dzięki Pani Jagodzie, która jest emerytowanym nauczycielem. Rozpoczęliśmy wycieczkę od Cmentarza Wojskowego na Powązkach. Później Stare Miasto, Mauzoleum Walki i Męczeństwa na Alei Szucha, Zamek Królewski i Rynek. Na koniec dnia pojechaliśmy do Muzeum Więzienia Pawiak i Stadion Narodowy. Dzień drugi, bardzo intensywny kończymy późnym wieczorem.

Trzeci dzień w Warszawie to czas na odwiedzenie Rezydencji w Wilanowie oraz na Łazienkach Królewskich. Zobaczyliśmy wnętrze „Białego Domku”, „Pałac na Wyspie” oraz „Oranżerię”. Na koniec ogrody i Pomnik Fryderyka Chopina. Po południu czas na obiad i zwiedzanie centrum. Wycieczka trzydniowa w ramach projektu „Poznaj Polskę” zrealizowana w 200%👍👣🚶

Galeria wycieczki

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci