WYBORY DO SAMORZĄDU

✍🏻WYBORY DO SAMORZĄDU✍🏻
🔀 Jak co roku w naszym liceum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego⏪
📢W wyborach wzięła udział cała społeczność licealna.📢 Kandydaci z poszczególnych klas prezentowali programy wyborcze, a uczniowie liceum oddawali głosy na swoich kandydatów.
🕵️Po powołaniu komisji skrutacyjnej i podliczeniu głosów, wyniki przedstawiały się następująco:
📣największą liczbę głosów zdobył Maciej Piątek z 2LOB i tym samym został przewodniczącym SU, nieco mniejszą liczbę głosów otrzymał 📣uczeń Olivier Stachula z 2LOA, obejmując stanowisko zastępcy przewodniczącego, następnie uklasyfikowała się Emilia Kusiak 3LOA oraz Aleksandra Cebula 3LOB, które będą ściśle współpracować z przewodniczącymi jak również z opiekunem samorządu – panią Małgorzatą Cieśla. 👉Wszystkim kandydatom oraz zwycięzcom👈 gratulujemy i życzymy samych sukcesów w tym roku szkolnym!