Wspaniała lekcja historii

Wspaniała lekcja historii
Wspaniała lekcja historii
Wspaniała lekcja historii zaprezentowana przez Stowarzyszenie Pospolite Ruszenie Szlachty Ziemi Krakowskiej w ramach projektu edukacyjnego współfinansowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej przeniosła naszych uczniów w XVII wiek wojen. LO za udział w projekcie otrzymało gry „CHOCIM. POTĘGA HUSARII” Opracowanie taktyki, strategii, logicznego myślenia doskonalimy w trakcie trakcie rozgrywki. Teraz każdy uczeń może cofnąć się w czasie i rozwinąć skrzydła niczym husarz biorący udział w bitwie. Nauczyciele historii: Monika Ożóg, Grzegorz Wasiuta i Andrzej Lada pokazali, że nauczanie zdalne może zapewniać wszechstronny rozwój.
So, let’s play a game!

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci