Wręczenie nagród w konkursie chemicznym „Poznaj chemię – zderzenie teorii z praktyką”

👉W czwartek, 28 stycznia w naszej szkole miało miejsce miłe wydarzenie – wręczenie nagród w konkursie chemicznym „Poznaj chemię – zderzenie teorii z praktyką”.
👉Jedna z laureatek (Małgorzata Marzęciak) nie mogła niestety przybyć, za to druga – Karolina Mędrek z kl. 2B LO była nagrodzona dwukrotnie 😃👏.
Oprócz nagród w naszym konkursie zdobyła też III miejsce w konkursie „Fizyka i chemia nie tylko dla naukowca” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem. Gratulujemy podwójnie 🏆.
🎯W spotkaniu brali udział uczniowie szkół podstawowych, którzy uczestniczyli w akcji „Ferie z chemią”.
Oni również otrzymali drobne upominki z Zakładów Ciech oraz bony do księgarni ufundowane przez Stowarzyszenie Prymus. 👏😊Uczniowie klas ósmych mieli okazję zapoznać się z budynkiem naszego liceum i aktywnie skorzystać z nowo powstałej strefy wypoczynku.
👩‍🔬👩‍🔬Gratulujemy laureatom konkursu oraz młodszym pasjonatom chemii ze szkół podstawowych.
E.Domańska