Wizyta w Elektrociepłowni Nowa Sarzyna

Wizyta w Elektrociepłowni Nowa Sarzyna
Wizyta w Elektrociepłowni Nowa Sarzyna

Dzisiaj uczniowie klasy technologii wodorowej wraz z dyrekcją szkoły odwiedzili Polenergię Elektrociepłownię Nowa Sarzyna. Podczas wizyty w zakładzie, Prezes Jacek Głowacki poprowadził wykład na temat pozyskiwania i produkcji zielonej energii z czystego wodoru. Opiekun grupy Pan Leszek Wylaź oprowadził ją po zakładzie i szczegółowo wyjaśnił sposób funkcjonowania elektrociepłowni. Młodzież miała okazję zobaczyć instalacje PV zamontowane na dachu budynku, turbiny oraz urządzenia zainstalowane na terenie zakładu. Na koniec Dyrektor szkoły Andrzej Kusiak przekazał dla gospodarzy pamiątkowe koszulki z logo klasy wodorowej pod patronatem grupy energetycznej Polenergia. Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejne spotkanie na terenie szkoły połączone z inauguracją umowy na klasę patronacką.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci