Umowa o współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim

Umowa o współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim
Umowa o współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim
Z wielką radością przekazujemy wiadomość, że 30 października 2023 r. została podpisana umowa o współpracy między Uniwersytetem Rzeszowskim a I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie. W tym istotnym wydarzeniu władze Uczelni reprezentowali:
dr hab. prof. UR Elżbieta Rokosz Piejko, prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, dr Judyta Pawliszko, dr Iwona Szwed z Instytutu Neofilologii w Katedrze Lingwistyki Stosowanej oraz Andrzej Kusiak – Dyrektor Szkoły i Agnieszka Chowaniec – nauczycielka języka angielskiego.
Umowa współpracy obejmuje patronat nad profilem językowym w naszym LO. Uczniowie w ramach współpracy będą brali udział w akcjach, projektach i wydarzeniach na @uniwersytetrzeszowski
Nauczyciele języków obcych wezmą udział w szkoleniach.
To już kolejna umowa między uczelnią wyższą a naszym liceum!

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci