Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do Akademii Witolda Pileckiego

‼Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły:
Beata Niedbała, Alicja Kusy, Tomasz Zebzda i Mateusz Rudziński zostali zakwalifikowani do AKADEMII WITOLDA PILECKIEGO.
🎯Uczniowie mają zadanie stworzyć projekt edukacyjny na temat odwagi cywilnej w historii XX wieku w swoich miejscach zamieszkania.
🇵🇱Nasi licealiści zaplanowali szereg działań, których uwieńczeniem będzie wystawa poświęcona panu Tomaszowi Betce- dowódcy plutonu AK z Woli Zarczyckiej.
👩👩👱‍♂️👨‍Jednak najpierw wezmą udział w letniej szkole, która odbędzie się w miejscowości Lipowy Most na Podlasiu w okresie od 22.08. do 28.08.2021🎯
👏Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wystawę, która odbędzie się w I LO w Nowej Sarzynie !!!
👩‍🏫Opiekunem uczniów jest profesor Monika Ożóg