„…tylko tworząc kulturę, można ją zachować” –  Jan Paweł II

„…tylko tworząc kulturę, można ją zachować” –  Jan Paweł II
„…tylko tworząc kulturę, można ją zachować” –  Jan Paweł II
„…tylko tworząc kulturę, można ją zachować” –  Jan Paweł II
Kiedy słyszmy : „W tym liceum u Was to zawsze coś się dzieje, przecież trzeba zrealizować program, prowadzić „normalne”🥺 lekcje”, odpowiadamy: „Człowiek najwięcej uczy się właśnie wtedy, kiedy coś SIĘ DZIEJE!”☝️. Wymagania podstawy programowej, związane z osobno wyeksponowanymi treściami retoryki zrealizujemy dzięki nieocenionej pomocy naszych sprzymierzeńców. W najbliższy czwartek szykuje się prawdziwy wehikuł czasu. Oto w naszej szkole odbędą się prawdziwe obrady sejmu szlacheckiego. Uczestnicy poznają podczas zajęć piękno staropolskiego języka, nabędą kompetencji retorycznych oraz odkryją fantastyczny świat XVII-wiecznego życia politycznego. #projektzolkiewski Rok 2020 jest rokiem Hetmana Stanisława Żółkiewskiego🇵🇱, jeden z najwybitniejszych wodzów w dziejach oręża polskiego‼️ 400 lat temu, w 1620 r. podczas bitwy pod Cecorą zginął ten wielki hetman. Warto bliżej poznać tego wielkiego wodza. #jedynatakaszkola zawsze wierna zasadzie INSPIRUJ i UCZ!

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci