Turniej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie

Turniej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie
Turniej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie

W dniu 25 maja na boisku Orlik w Nowej Sarzynie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie.

W turnieju wzięły udział szkoły podstawowe z Łętowni, Sarzyny i Woli Zarczyckiej oraz gimnazjum z Nowej Sarzyny. Najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa z Łętowni, która w finale wygrała z Gimnazjum z Nowej Sarzyny. Miejsce trzecie przypadło zawodnikom ze szkoły z Woli Zarczyckiej, a czwarte z Sarzyny. Na pamiątkę wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki od swoich starszych koleżanek i kolegów z liceum w Nowej Sarzynie, a Dyrektor I Liceum Pan Paweł Olko wręczył puchary oraz dyplomy. Turniej przebiegał w atmosferze gry fair play.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci