Turniej Gry Ekonomicznej Czas na Start Up!

Turniej Gry Ekonomicznej Czas na Start Up!
Turniej Gry Ekonomicznej Czas na Start Up!
Już po raz czwarty w naszej szkole został zorganizowany Turniej Gry Ekonomicznej Czas na Start Up!  Tym razem zwycięstwo odniosła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Tarnogórze. Na uczestników czekały cenne nagrody oraz okolicznościowy grawer dla zwycięskiej drużyny.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom:
  • Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pan Andrzej Rychel
  • Stowarzyszenie Rozwoju Szkół ,,PRYMUS” Pan Roman Michna
  • Pizzeria Rawiola w Nowej Sarzynie
  • Cukiernia KarmeLove w Nowej Sarzynie
Gościliśmy ósmoklasistów z Tarnogóry, Brzózy Królewskiej, Jelnej, Sarzyny, Łętowni, Woli Zarczyckiej, Nowej Sarzyny. Dziękujemy za wasz udział. Szkolnymi koordynatorami projektu są: pan Grzegorz Wasiuta i pani Dominika Małysa

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci