Teatr im. Wandy Siemaszkowej w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie
Teatr im. Wandy Siemaszkowej w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie

W dniu 28 września mieliśmy przyjemność gościć artystów z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Na zaproszenie I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie, artyści przedstawili młodzieży spektakl „Beze mnie” autorstwa Michaela Müllera w reżyserii Tomasza Cymermana. Spektakl poprzedziły warsztaty teatralne dla uczniów oraz nauczycieli.

Pragniemy serdecznie podziękować artystom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia.

Szczególnie dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie, Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łętowni, Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia w Woli Zarczyckiej oraz Zespołu Szkół w Sarzynie, dzięki którym młodzież z terenu naszej gminy mogła uczestniczyć w warsztatach oraz spektaklu.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci