Tak obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Tak obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Wysyłamy listy przyszłym niepodległym pokoleniom w kapsule czasu (manufactured by profesor Andrzej Lada). Rozwiązujemy quiz interaktywny na bardzo podręcznym, mobilnym sprzęcie, bo jesteśmy nie tylko szkołą młodych patriotów, ale i szkołą młodych talentów. Tak się uczy, tak się bawi, tak świętuje Niepodległość nasze kochane LO.
Wysyłamy listy przyszłym niepodległym pokoleniom w kapsule czasu (manufactured by profesor Andrzej Lada). Rozwiązujemy quiz interaktywny „Kochamy Cię Polsko!” na bardzo podręcznym, mobilnym sprzęcie, bo jesteśmy nie tylko szkołą młodych patriotów, ale i szkołą młodych talentów. Tak się uczy, tak się bawi, tak świętuje Niepodległość nasze kochane LO! (inicjatywę przygotowali historyk Andrzej Lada oraz polonista Stanisław Kusiak)