Spotkanie z prof. Józefą Bryg

Spotkanie z prof. Józefą Bryg
Spotkanie z prof. Józefą Bryg

8 marca grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez Fundację Jagiellońską oraz Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie. Wydarzenie miało miejsce w Kamienicy Orsettich w Jarosławiu, a głównym gościem była prof. Józefa Bryg, której to właśnie poświęcone było owo spotkanie. Z wyjątkowym zainteresowaniem słuchaliśmy świadka rzezi wołyńskiej. Pod koniec spotkania goście mogli zadawać pytania, a tych było wyjątkowo dużo. Dało się zauważyć ogromne zainteresowanie i poruszenie tą historią. Naszej młodzieży udało się również osobiście porozmawiać z Panią Profesor i podziękować za poświęcony czas. Po spotkaniu udaliśmy się w dalszą podróż z Fundacją Jagiellońską, ale gdzie, w jakim celu i na jak długo… O tym dowiecie się wkrótce🤔😱🙊

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci