Spotkania z dietetyczką – Moniką Kozioł

Spotkania z dietetyczką – Moniką Kozioł
Spotkania z dietetyczką – Moniką Kozioł
W dniach 19.09.2022 i 21.09.2022 odbyły się spotkania z dietetyczką, Panią Moniką Kozioł.
Nasi uczniowie wysłuchali dlaczego warto zdrowo się odżywiać, jak również co jeść , a czego unikać. Dodatkowo podczas warsztatów samodzielnie przygotowywali zdrowe potrawy. Rozdane przy tej okazji książki dietetyczne promują czytelnictwo i zachęcają do kontaktu z biblioteką.
Dziękujemy pracownikom Biblioteka Publiczna w Nowej Sarzynie a w szczególności Hubert Kołtun i @Natalia Biała za realizację projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 , na lata 2021 – 2025 Priorytet 4 Kierunek interwencji 4.1.BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci