Rozstrzygnięcie konkursu „Odnawialne źródła energii”

Rozstrzygnięcie konkursu „Odnawialne źródła energii”
Rozstrzygnięcie konkursu „Odnawialne źródła energii”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-ekologiczny pt. „Odnawialne źródła energii” organizowany dla uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej został rozstrzygnięty! Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką OZE – odnawialnych źródeł energii. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić ich uwagę na rolę zielonej energii w naszym codziennym życiu, a także jej istotny wpływ na naszą przyszłość i przyszłość kolejnych pokoleń. Komisja konkursowa na czele z dyrekcją I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie wyłoniła trzech laureatów, którzy otrzymali nagrody rzeczowe m.in. plecaki turystyczne oraz książki, które na pewno przydadzą się na najbliższe wakacje.

Oto lista zwycięzców:

  • – Groman Weronika – klasa 8a
  • – Kołtun Mateusz – klasa 7a
  • – Łach Patryk – klasa 7a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/Anna Wasiuta/

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci