📢Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3BLO – Roksana Paszek została laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mediacja ma Moc”.
📯Celem konkursu było rozwijanie kompetencji komunikacyjnych, promocja idei mediacji i polubownych sposobów rozwiązywania konfliktów wśród dzieci i młodzieży, przełamywania barier w kontaktach z rówieśnikami.
👉Organizatorami wydarzenia byli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Sąd Okręgowy w Rzeszowie oraz Podkarpackie Centrum Mediacji.
Gratulujemy!!!
/D.Małysa/