Rodzinna Geometryczna Gra Terenowa

Rodzinna Geometryczna Gra Terenowa
Rodzinna Geometryczna Gra Terenowa
📯Rodzinna Geometryczna Gra Terenowa
👉W środę 26 października odbyła się Rodzinna Geometryczna Gra Terenowa, zorganizowana przez Zespół Szkół w Nowej Sarzynie w ramach projektu „Z geometrią za pan brat”.
👉Projekt został zgłoszony przez Stowarzyszenie Prymus do programu grantowego mPotęga i otrzymał dofinansowanie fundacji mBanku.
💪Celem Gry było zachęcenie uczniów do nauki geometrii, rozwijanie wyobraźni geometrycznej i logicznego myślenia oraz wzmocnienie więzi rodzinnych. W konkursie brały udział dwuosobowe drużyny złożone z ucznia klasy czwartej, piątej lub szóstej szkoły podstawowej naszej gminy oraz jego rodzica. 🤸‍♂️Zespoły biorące udział w zabawie logowały się w aplikacji, w której znajdowała się mapa i zadania. Dzieci wraz z rodzicami aktywnie poszukiwały ukrytych na terenie Nowej Sarzyny kodów, a następnie wytrwale rozwiązywały problemy geometryczno – logiczne.
👍Grze Terenowej nie tylko towarzyszyła dobra pogoda, ale również rywalizacja, świetna zabawa oraz czas spędzony z najbliższymi.
👍Autorem aplikacji Gry Terenowej jest absolwent naszej szkoły Marcin Kondeusz, który z chęcią dzieli się swoim czasem i talentem. Ponadto nad przygotowaniami i przebiegiem gry czuwały nauczycielki matematyki panie: Anna Wasiuta i Dorota Osipa.
/D.Osipa/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci