Projekt „Wodorowa Dolina Robotyki”

Projekt „Wodorowa Dolina Robotyki”
Projekt „Wodorowa Dolina Robotyki”

Zakończyliśmy w piątek realizację zajęć w ramach projektu „Wodorowa Dolina Robotyki” realizowanego dla uczniów I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie oraz szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa w Sarzynie , Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie , Szkoła Podstawowa w Rudzie Łancuckiej. Uczniowie pod okiem czterech trenerów robotyki realizowali zajęcia z wykorzystaniem zestawów Lego Spike Prime Education, Lego Energia Odnawialna oraz zestawami wodorowymi. Projekt złożyło Stowarzyszenie Prymus przy pomocy pracownika Miasto i Gmina Nowa Sarzyna. Projekt został dofinansowany przez Fundację PZU.

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci