Projekt TEATR W SIECI/NATENCZAS ‘21

‼️I LO w kolejnej edycji projektu TEATR W SIECI/NATENCZAS ‘21
🎭W ramach projektu nasi uczniowie biorą udział w warsztatach prowadzonych są przez aktora Teatru im. W. Siemaszkowej – Roberta Żurka.
🤸Efekty pracy zostaną zaprezentowane na scenie Teatru podczas finału, który odbędzie się w 17 czerwca 2021 r.
🎭Projekt jest realizowany w ramach Przestrzeni Sztuki – programu powołania interdyscyplinarnych centrów kultury, rozwijanego pod auspicjami Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytut Muzyki i Tańca.
😎Cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród wybrańców. Tylko 4 licea z Podkarpacia biorą udział w projekcie.
👩‍🏫Szkolnym koordynatorem projektu jest Iwona Dmitrowska

🙃🙂😉😀😄😊🙂Grupę teatralną tworzą: Emilka, Wiktor, Oliwia, Nikola, Wiktoria, Julka i Agata.