Projekt: „Nowoczesne formy czytelnictwa wsparciem ekonomii społecznej

👉Nasza szkoła w trakcie pierwszego semestru wzięła udział w projekcie: „Nowoczesne formy czytelnictwa wsparciem ekonomii społecznej” prowadzonym przez stowarzyszenie „Nasza Mała Ojczyzna”.
🤓I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie jako partner projektu zorganizowało w jego ramach wypożyczalnię czytników ebooków w bibliotece szkolnej. Uczniowie korzystali z legalnych zasobów ebooków, pobierali dowolny plik i umieszczali go na wypożyczonym czytniku. Jak dowodzi statystyka wypożyczeń ta forma czytelnictwa budzi wśród naszych licealistów duże zainteresowanie.
👉Podsumowaniem realizacji projektu był konkurs na recenzję przeczytanej książki.
🥳W dniu 25 lutego dokonano rozstrzygnięcia tego konkursu
i wręczono nagrody laureatom – uczennicom naszego liceum: Aleksandrze Bąk, Marlenie Orłowskiej i Aleksandrze Jaworskiej.
👏👏👏Gratulujemy laureatom i zachęcamy do dalszego korzystania z ebooków.
/B.Boguń/